+420 776 486 077

Pon- Pá: 8 - 16:30

PORADENSTVÍ A KONZULTACE

Řada krbů Skorsten Magnum představuje ideální řešení venkovního otevřeného topeniště. Krby Skorsten Magnum byly vyvinuty jako doplněk ke komínovým systémům Skorsten tak, aby vytvořily funkční řešení při výstavbě otevřeného topeniště a zároveň eliminovaly mnoho různých problémů související s otevřeným ohništěm, zejména problém s komínovým tahem a nadměrným kouřením otevřeného krbu. 

Skelet venkovních krbů Magnum je vyráběn z pemzy s vysoce izolačními vlastnostmi. Samotné topeniště je následně obloženo jakostními šamotovými cihlami. Krby se skládají z jednotlivých komponent, které společně tvoří robusní konstrukci, na níž lze přímo vystavět komín Skorsten Double Modul. Konstrukce krbu udrží komín až do hmotnosti 2600 kg! Vnější vzhled krbu je možné libovolně upravit - obložit kamenem, zatáhnout do omítky, obezdít apod. 

Venkovní krby Skorsten Magnum se nabízí v šířkách topeniště od 500 do 1250 mm.Topeniště je zkonstruováno za účelem maximálního využití energie při spalování dřeva v otevřeném ohništi. Účinnost venkovních krbů Magnum se pohybuje od 41 % do 45 % v závislosti na zvoleném modelu. Všechny krby jsou testovány dle evropské normy EN 13229. 

Krby Magnum jsou k dispozici u specializovaných partnerů, kteří vám rádi krby osobně představí, navrhnou a nainstalují. 

Určeno pro

Palivo dřevo
Objekt terasa
zimní zahrada

Kontaktujte nás

Sortiment block

Tento web běží na drupal hostingu od Drupal ᐬrts Drupal