+420 776 486 077

Pon- Pá: 8 - 16:30

PORADENSTVÍ A KONZULTACE

KOMÍNOVÝ SYSTÉM - POPIS

Nerezové komíny jsou velice populárním řešením odtahu spalin pro novostavby, kde mimo funkční plní také roli designovou, ale také pro objekty, kde z různých příčin nelze postavit klasický zděný komín. Převážně jde o případy, kdy je nutné komín umístit vně domu na fasádu, chybí dostatečně únosný základ uvnitř budovy, jsou problémy s dodržením účinné výšky apod.

Jsme výhradními dovozci nerezových komínů POUJOULAT do České republiky a na Slovensko. Nerezové komíny POUJOULAT se řadí mezi nejprodávanější nerezové komíny v Evropě. Široká škála produtků nám umožňuje pokrýt kompletní škálu potřeb našich zákazníků. Potřebujete nerezový komín do nízkoenergetického domu? Chcete mít nerezový komín do pasivního domu? Realizujete kotelny, instalace technologických spotřebičů či rozsáhlé průmyslové zakázky? I pro vás máme řešení! 

Nerezové komíny POUJOULAT vynikají vysokou kvalitou zpracování, nabízí velkou míru individualizace díky vlastní lakovně. K nerezovým komínům POUJOULAT nabízíme systémové prostupy hořlavými konstrukcemi a zejména bezpečné a na instalaci jednoduché parotěsné prostupy

Koupí nerezového komínu POUJOULAT získáváte záruku 15 let a zejména bezplatné technické poradenství přímo od výrobce, který je na trhu nerezových komínů již od roku 1970. 

Určeno pro

Palivodřevo
plyn
olej
Spotřebičkamna, krbová kamna
krb, krbová vložka
kotel na dřevo, uhlí
plynový kotel
Objektdřevostavba
nízkoenergetický dům
běžný dům

Kontaktujte nás

Sortiment block

Tento web běží na drupal hostingu od Drupal ᐬrts Drupal