+420 776 486 077

Pon- Pá: 8 - 16:30

PORADENSTVÍ A KONZULTACE

Základní informace

Německá společnost RESS je tradičním výrobcem profesionálních kominických potřeb a také jedním z nejstarších výrobců těchto potřeb v Evropě. Jsme velice hrdi, že vám můžeme nabídnout kompletní sortiment kominických potřeb RESS, který čítá přes 1.800 položek, konečně v České republice. Navštivte náš internetový obchod.

Před více než 100 lety zakládal svou společnost Gustav RESS s vědomím, že nečištěné a zanedbané komíny způsobují příliš mnoho požárů a neštěstí. V té době vyráběl pouze obyčejné kominické štětky, ale vždy naslouchal kominickým mistrům a jejich postřehům z praxe, a proto všechny nové produkty vyvíjel s ohledem na potřeby kominíků v terénu. Tímto pravidlem se společnost RESS řídí dodnes.

Dnes je RESS inovativní společnost s vlastním vývojem v oblasti kominických potřeb. V sortimentu najdete vše od drobností jako jsou patrony pro kouřové zkoušky, těsnící molitany, přes širokou škálu kominických ocelových i nerezových kartáčů až do rozměru 800 mm až po profesionální kominické kamery. Kominické potřeby RESS - to je budoucnost s inovativními nápady.

 

Kontaktujte nás

Sortiment block

Tento web běží na drupal hostingu od Drupal ᐬrts Drupal