+420 776 486 077

Pon- Pá: 8 - 16:30

PORADENSTVÍ A KONZULTACE

Informace o dopravě

Dodací lhůta

Dopravu komínových systémů zajišťujeme prostřednictvím společnosti DB SCHENKER. Všechna vozidla jsou vybavena hydraulickými čely pro snadné vyložení komínu na vykládce. 

Dodací lhůta ze skladu v Čelákovicích je u objednávek zaslaných do 09:00 hod. následující pracovní den. Objednávky zaslané po 09:00 hod. jsou expedovány až následující den a dodací lhůta tudíž činí 2 pracovní dny. 

U zboží, které je dopravováno přímo ze zahraničí, činí dodací lhůta 5 - 10 pracovních dnů v závislosti na dodavateli. 

Menší zboží a balíky do hmotnosti 50 kg zasíláme přes kurýrní službu PPL s dodací lhůtou následující pracovní den. 
 

Závozové časy

Zásilky jsou zaváženy v pracovní dny mezi 07:00 - 18:00 hodinou. Nejsme schopni zajistit určitý čas závozu pouze tzv. závozové okno - vymezený čas od - do v min. rozmezí 2 hodiny.


Objednávka přepravy 

Požadujete-li společně se zbožím také dopravu, je nutné do objednávky uvést následující údaje: 

  • Plné jméno příjemce zásilky 
  • Adresa vykládky - ulice, č.p. nebo č.o., město/obec a hlavně PSČ!!!
  • Kontaktní osoba - jméno vč. telefonního čísla 
  • Uvést problematický přístup či jiné situace např. nezpevněný povrch, lesní cesta, nízký podjezd apod. 
  • Očekávaný čas vykládky 


Paletový režim 

Obyčejné palety a atypické palety jsou poskytovány zdarma. EUR palety jsou zpoplatněny částkou Kč 250,- bez DPH / ks nebo: 

  • při vykládce proběhne výměna palet - kus za kus v podobné kvalitě; zboží zasíláme vždy na kvalitních EUR paletách a podobné palety očekáváme nazpět; vyměněné EUR palety v evidentně horší kvalitě jsou zpoplatněny částkou Kč 250,- bez DPH / ks, stejně tak nevrácené palety 
  • při vykládce dojde k přeložení zboží a původní palety jsou odeslány zpět


Cena přepravy 

Paletová přeprava

Cena přepravy se stanovuje zónově na základě PSČ a na základě fyzické hmotnosti zásilky. Údaje naleznete v souborech níže. Všechny uvedené ceny zahrnují mýto,palivový příplatek. Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě zaslání zboží na dobírku činí cena dobírky 65 Kč při hodnotě zásilky do 50.000 Kč.  


Balíková přeprava PPL 

Cena za přepravu PPL je stanovena ve výši Kč 123 Kč bez DPH za balík do hmotnosti 50 kg a max. délka nejdelší strany zásilky nesmí přesáhnout 2 m. Dobírka činí 30 Kč bez DPH. 


Převzetí zásilky a reklamace

Před převzetím zásilky tj. před podpisem dodacího listu či jiného dokumentu si zboží pečlivě prohlédněte. Zkontrolujte neporušenost obalu, vizuální poškození a také zda počet dodaných kusů odpovídá počtu kusů uvedených na dodacím listu či faktuře. 

Objevíli-se poškození obalu, zboží či je zásilka neúplná, vyznačte toto do dodacího listu a nejpozději do 2 pracovních dnů nás kontaktujte e-mailem na info@skorsten.cz nebo na telefonním čísle +420 776 486 077. Na pozdě nahlášené reklamace nebude brán zřetel. Veškerá rizika přecházejí na odběratele podepsáním dodacího listu či podobného dokumentu. 

Přeprava se řídí Všeobenými obchodními podmínkami DB SCHENKER a PPL

Dodací list je vždy součástí zásilky. Faktura je součástí zásilky pouze v případě, že se jedná o zásilku zaslanou na dobírku. 


Osobní odběr

Osobní odběr je možný každý všední den od 08:00 - 16:30 (po předchozí telefonické domluvě možno i v jiném čase) na adrese: 

Optima Heating s.r.o.
Mstětická 105 
250 88 Čelákovice

Před osobním odběrem doporučujeme zavolat alespoň 2 hodiny předem na telefonní číslo +420 776 486 077 za účelem ověření dostupnosti zboží. 

Tento web běží na drupal hostingu od Drupal ᐬrts Drupal